Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Kashira Carnival Trip 2018 - wyjedź ze mną do Rio na karnawał!!! – Samba – Kashira.pl

Kashira Carnival Trip 2018 – wyjedź ze mną do Rio na karnawał!!!

 In Bez kategorii
[:pl]Karnawał w Rio de Janeiro to coś niesamowitego. Każdy marzy, żeby choć raz w życiu zobaczyć to piękne widowisko, ale ja, już po raz drugi, proponuję Wam jeszcze lepszą przygodą jaką jest występ podczas parady na Sambodromie wraz ze mną i całą brazylijską szkołą G.R.E.S Renascer de Jacarepagua.

Dzięki moim wyjazdom do Rio i uczestnictwie w karnawałach na najwyższych pozycjach tanecznych mam możliwość zaproszenia po raz kolejny nowych członków szkoły do czynnego udziału w paradzie 🙂

Ta wycieczka jest totalnie dla wszystkich!! Nie musisz umieć tańczyć, ani mówić po portugalsku. Nie będziemy Cię także wciskać w skąpe bikini. Strój jaki przyszykuje dla Ciebie szkoła jest bardziej „zabudowany”, a grupa w której będziesz paradować to grupa bez choreografii, najważniejsza tam jest energia i uśmiech na twarzy co z łatwością przychodzi przy tak ogromnej publiczności.

 

POBIERZ OFERTĘ: kashira-carnival-trip-2018-oferta

 

Dla zwykłego turysty nie jest proste dostać się do szkół. Są one często schowane głęboko w favelach, więc trudno się tam wybrać i jeszcze trudniej odnaleźć odpowiednie osoby, które mogą wydać zezwolenie na uczestnictwo w paradzie.

Podczas Twojej podróży poznasz tajniki karnawału, przejdziesz szkolenie z zakresu tańca, nauczysz się enredo szkoły (piosenki, którą śpiewa szkoła podczas korowodu), wyjdziesz ze mną na trening do brazylijskiej szkoły samby, dostaniesz kostium na własność, ale przede wszystkim zatańczysz na Sambodromie podczas nawiększego karnawału na świecie!!

Jest to nie lada wyzwanie i ogromna przygoda, którą wspominać będziesz przez całe życie! Jeśli tylko chcesz pomogę Ci się tam dostać.

Ściągnij ofertę i zapisz się na karnawał 2018.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania: biuro@kashira.pl

 

POBIERZ OFERTĘ: kashira-carnival-trip-2018-oferta

 

imag1170
img_3164

dm4_0939

 

POBIERZ OFERTĘ: kashira-carnival-trip-2018-oferta[:en]This is the 2nd edition of the carnival party in Rio de Janeiro, where you will have the opportunity to dance with me on the Sambodrome and in one of the Brasilian Samba School: G.R.E.S Renascer de Jacarepagua.

This is a big chance and an amazing adventure to dance at the biggest carnival in the world.

Download offer: kashira-carnival-trip-2018-oferta-en

G.R.E.S Renascer de Jacarepagua is a tradicional Brasilian School, its main colours are red and white. Its theme for this carnival is „wolfs and arrows”.

To make this travel you don´t need any extra requirements and there are no restrictions of age, in other words: you don´t have either to speak Portuguese, or wear small bikini, or even know how to dance, it is open for everyone. Your costume will cover your body and it´s unisex, the only thing you need to do when you will be there is to enjoy the moment and smile.

Download offer: kashira-carnival-trip-2018-oferta-en

Booking: biuro@kashira.pl

I am looking forward to see you soon 🙂

Kashira

 

Download offer: kashira-carnival-trip-2018-oferta-en[:]

Recent Posts
Comments
 • RosellaChief
  Odpowiedz

  I have checked your blog and i have found some duplicate content,
  that’s why you don’t rank high in google’s search results,
  but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for;
  boorfe’s tips unlimited content

Leave a Comment

five − 3 =

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0