Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kashirap/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
O mnie – Kashira.pl

Pierwsza polska królowa

samby brazylijskiej

KASHIRA

Karnawał w Rio de Janeiro

Kashira jest uznawana za międzynarodową gwiazdę, która jako pierwsza Polka poprowadziła korowód samby brazylijskiej na Sambodromie jako główna solistka podczas karnawału w Rio de Janeiro (2019, 2018, 2017, 2016).

img_1551

Doświadczenie

Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Uczyła się wielu stylów tańca takich jak: disco, jazz, broadway jazz, afro dance, belly dance, hip-hop, commercial, taniec klasyczny, taniec ludowy, samba brazylijska, burleska i inne.

Wykwalifikowany instruktor tańca i fitness (różne formy). Ukończyła AWF
w Warszawie (wychowanie fizyczne), UWM (towaroznawstwo) oraz Taneczną Szkołę Instruktorską w Warszawie. Szkoliła się w Polsce i za granicą z zakresu tańca i fitness.

Brała udział w wielu programach telewizyjnych, w tym w słynnym „Dancing with the stars”, „World of Dance” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kashira jest zapraszana do udziału w przedstawieniach teatralnych oraz wszelkiego rodzaju show zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Sama również jako choreograf i dyrektor stworzyła spektakle taneczne w tym m.in. „Alicję w Krainie Czarów” ze 150 tancerzami.

Występowała w kraju i za granicą m.in. w:

Brazylii, Belgii, Hiszpanii, Tajwanie, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii, Grecji, Francji, Czechach, Niemczech, Rosji, Litwie, Turcji.

Brasil-Fit

Kashira wprowadziła na rynek unikatowy trend fitness o nazwie Brasil-Fit. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają ochoty spędzać godzin na siłowni ani narzucać swojemu ciału restrykcyjnych ograniczeń dietetycznych. Brasil-Fit został stworzony z myślą o kobietach, chcących modelować swoje ciało w zdrowy, kobiecy i radosny sposób.

mg_do-oddania-web
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0